Пропада мачът на Кобрата в София

Пропада мачът на Кобрата в София

Кубрат Пулев почти сигурно няма да изиграе един мач пред родна публика преди дългоочаквания сблъсък с Владимир Кличко.

 

Кубрат Пулев почти сигурно няма да изиграе един мач пред родна публика преди дългоочаквания сблъсък с Владимир Кличко.

Интерконтиненталният шампион по бокс в тежка категория се надяваше да организира галавечер в столичната "Арена Армеец". Идеята на Кобрата бе това да стане около Нова година, когато би трябвало той да изиграе един рейтингов мач.

"За съжаление това май няма да се случи на този етап. Очаквам да има повече яснота около следващия мач, след като отида в Германия другата седмица", разкри Пулев пред "24 часа".

Той очаква междинният му двубой да се състои отново на германска територия. Сблъсъкът с Кличко пък ще бъде най-рано през следващата пролет, въпреки че и около този мач има много въпросителни.

Междувременно стана ясно, че украинецът е спечелил по точно 75 144 евро за всеки удар срещу Александър Поветкин. Това изчисли най-авторитетното германско издание "Билд". Кличко е отправил 173 удара срещу руснака, който едва удържа до края на 12-ия рунд. Рекордните 12 милиона зрители са гледали мача само в Германия, обявиха от RTL.

 

Ударно начало за българските ММА бойци на Европейското първенство в Белград

В първия състезателен ден националите ни спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала, с което дадоха ясна заявка за силно българско присъствие на шампионата

Джудистите ни с две титли и бронз във втория ден на Еврокупата в София

В турнира участие взеха 385 състезатели от 39 държави

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Европейската открита купа по джудо в зала "Арена 8888"

Стартираха първите схватки

Джошуа проговори след кошмарния инцидент в Нигерия

Антъни Джошуа наруши седмици на публично мълчание и за първи път се появи на видео откакто автомобилна катастрофа отне живота на двама от най-близките приятели на бившия световен шампион в тежка категория

412 джудисти от 40 държави идват на Европейска купа в София

412 джудисти от 40 държави идват на Европейската купа по джудо "Освобождение". 

Фюри: Мач с Уордли е добра опция

Двубоят е с Джошуа продължава да виси