Пламен Илиев ще пази за Левски в Гоце Делчев, Бру аут

Пламен Илиев ще пази за Левски в Гоце Делчев, Бру аут

Треньорът на Пирин Гоце Делчев Костадин Ангелов ще пусне титулярите си в сре­щата

Пламен Илиев отново ще застане на вратата на Левс­ки. Той ще е титуляр в реван­ша с Пирин Гоце Делчев за Ку­пата на България. Сините спечелиха първия 1/16-финал с 4:0. На пейката ще остане хърватинът Горан Блажевич, който беше привлечен наско­ро.


Новият треньорски щаб -Антони Здравков, Мариан Христов и Елин Топузаков, ня­ма да може да разчита на Ларсен Type и Пламен Димов за гостуването. Като стар­ши за мача обаче ще бъде вписан Христов.

Францу­зинът Type се е оплакал от болки в крака след вчерашна­та тренировка. От извест­но време и Пламен Димов има проблеми, които го извадиха от групата за мача. В нея обаче са Цветан Генков и Станислав Ангелов. Двамата най-вероятно ще останат резерви, но ще се появят на терена през втората част. Като титуляри се очаква да започнат младоците Анто­нио Вутов и Борислав Цонев.

Левскарите бяха на лагер в Банско преди срещата. Изненадата идва от фак­та, че Кевин Бру не е включен в състава. Това почти сигур­но означава, че той ще бъде освободен през зимата. Французинът тотално разо­чарова, а през седмицата закъсня за една тренировка.

Треньорът на Пирин Гоце Делчев Костадин Ангелов ще пусне титулярите си в сре­щата. Сред тях ще са Коста­дин Башов и Мартин Газиев, които лекуваха травми. Из­тече и наказанието на Мурат Ибраим.

Текпетей: Имах възходи и падения, но усетих любовта

"Продължаваме да преследваме целите си", каза ганайското крило

България U17 и U19 научиха съперниците си в евроквалификациите

Вижте ги

ЦСКА 1948 взима и двете звезди на Спартак Варна

Шанде и Коуто ще преминат при "червените"

Георги Илиев: Радвам се, че млади българи вкараха половината голове на Черно море

"Това, което можем да отбележим, е прогресивното нарастване на тази вертикална игра, и до голяма степен тя носи успехи", каза легендата

От Левски дадоха начало на членската кампания 2025 - "Георги Аспарухов"

ОТ ПФК Левски обявиха, че членската кампания 2025 - "Георги Аспарухов" вече е в ход, като привържениците на отбора могат вече да си поръчат синя, сребърна, златна, платинена и диамантена членска карта, с които да помогнат на клуба и в същото време да използват редица подаръци и привилегии.

БФС взе участие в първото заседание на Комисията по статута на играчите

В централата на УЕФА в Нион бе проведено първото заседание на Комисията по статута на играчите, трансферите и регулирането на отношенията с футболните агенти.

ЦСКА изпраща оферта за Кристиян Балов

Левски и Лудогорец също са в играта

От Ботев Пловдив поискаха отмяна на наказанието на Херо

От Ботев Пловдив входираха официално писмо до Българския футболен съюз (БФС) във връзка с наложеното наказание на старши треньора на отбора Димитър Димитров, съобщиха от клуба.

Огромен напредък по вътрешните помещения на стадион "Българска армия"

Строителството на стадион "Българска армия" продължава с ускорени темпове и промяната вече се вижда не само във външния облик, но и дълбоко във вътрешността на съоръжението.