Треньорът на Кличко: Пулев е най-вероятният следващ съперник

Треньорът на Кличко: Пулев е най-вероятният следващ съперник

Кобрата е все по-близо до мач срещу световния шампион

Кубрат Пулев е все по-близо до мач с Владимир Кличко, след като и трень­орът на украинеца обяви българина за фаворит.

„Пулев е претендент във версия IBF (Международ­на боксова федерация ). И към такъв двубой има сериозен интерес “, за­яви Джонатан Бенкс

„Британецът Дейвид Чисора се радва на голямо ме­дийно внимание, но няма необходимите качества да иска битка с шампиона. Интерес би имало и към среща с друг британец - Дейвид Хей. Но българи­нът има по-големи спортни предимства, силен, пре­дизвикателен. И той ще е най-вероятният следващ съперник на Кличко”, признава треньорът на Кличко, цитиран от "Труд".
Враца отличи своята вицешампионка по спортна стрелба!

След сребърния медал от Европейското първенство по спортна стрелба в Бургас младата надежда на врачанския клуб по спортна стрелба – Деница Тошева се срещна с кмета Калин Каменов.

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе

България е европейски шампион по бадминтон

Бихме Дания на финала в Истанбул

Шефът на европейската спортна стрелба: Направихте фантастично първенство! Изстрел в десетката! 10.9!

България прие Европейско първенство по спортна стрелба за първи път от 30 години

Със сребро за България завърши Европейското по спортна стрелба в Бургас

Стрелците ни спечелиха общо 7 медала – 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови