Лацио и Ювентус кандидати за Бентеке

Лацио и Ювентус кандидати за Бентеке

Белгиецът има четири гола в пет мача в английския шампионат този сезон

Нападателят на Астън Вила Кристиан Бентеке привлече вниманието върху себе си със стабилното си представяне в Премиър лийг.

Според местните медии, Лацио ще се опита да привлече 22-годишния белгиец през януари, но проблем за сделката може да се окаже високата сума, която ще поиска клуба от Бирмингам - около 30 милиона паунда.

Ювентус също следи ситуацията с Бентеке и може да се включи в наддаването по време на зимния трансферен прозорец, тъй като Фернандо Йоренте все още не се е адаптирал към ''бианконерите''.

През лятото Бентеке, който е съотборник на национала Александър Тонев, подписа нов четиригодишен договор. Предполага се, че в Англия той взима по 2 млн. паунда на сезон.

Белгиецът има четири гола в пет мача в английския шампионат през тази кампания. Той имаше проблеми с контузия, но вече е по-добре и се очаква да се завърне на терена срещу Тотнъм в неделя.

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук