Левски спешно бистри спасителен план

Левски спешно бистри спасителен план

Деца са спрели нахлуване на "синята" агитка на почивката на вечното дерби, пише "Стандарт"

Загубата от ЦСКА за пореден път разтресе "Левски" до основи. В неделя техническият директор Христо Йовов, Антони Здравков и помощниците му се събраха на спешна среща, за да бистрят как да се излезе от кризата. Ножът е опрял до кокал, а на вратата чука мач с Ботев (Пд), както е и вечните дербита за купата.

"Трябва да се реже живо месо", обяви Тодор Батков. На "Герена" обсъждаха кой какво е дал в мачовете до сега. Христо Йовов и компания са готови да действат. Очаква се само одобрение от Тодор Батков. Това ще стане на среща между собственика и Христо Йовов. След нея ще бъдат оповестени мерките, които ще бъдат взети.

Очаква се поне на първо време в действие да влязат "железните анцузи". Доста от титулярите вече са изчерпали кредита на доверие в тях, след като въпреки събитията в Левски от началото на сезона никой от тях не си е взел поука. Това обаче ще бъде само първата част от плана. Още по-крути действия ще има в зимната пауза. "Какво ли не се направи, но подобрение няма. Играта не ни е мръднала и със сантиметър", признават си "сините".

"Трябва ни стратегия, която да следваме. Берем негативите от последните няколко години", обяви още след мача Христо Йовов. "Тази схема не работи. Трябва да се обърнем към юношите си", отсече Тодор Батков. В клуба вече работят по този въпрос и търсят чужденец, който да върне блясъка на детско-юношеската школа.

Играчите бяха разпуснати за ден, докато отговорните фактори умуват какво ще предприемат.

В същото време в Левски се надяват, че феновете няма да им обърнат гръб и ще подкрепят решенията. "Предстои мач с "Ботев". Каквото и да стане, тимът не може да играе пред празни трибуни. Съперникът ни това и чака. Знаете колко хора дойдоха от Пловдив на предишното ни домакинство. Не може да им оставим София!", категорични са от клуба. Срещата се явява и ключова, защото "сините" трябва да удържат мястото си в първата седмица.

В същото време "Стандарт" научи, че деца са спрели нахлуване на "синята" агитка на почивката.
Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът

Бакуревич: Фратрия ще влезе в елита

"Засега няма никакви индикации, че ще има някакво сливане или под някаква друга форма обединение между Фратрия и Спартак", каза той