Пелегрини щастлив след успеха над ЦСКА

Пелегрини щастлив след успеха над ЦСКА

"Резултатът бе много важен за отбора", заяви мениджърът на Манчестър Сити след успеха с 2:1 на "Арена Химки"

Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини бе доволен от победата над ЦСКА Москва с 2:1 в снощния мач между двата тима от група „D” на Шампионската лига. 


„Гражданите” губеха с 0:1 на „Арена Химки”, но успяха да осъществят обрат и да спечелят с 2:1 след две попадения на намиращия се във великолепна форма Серхио Агуеро.

С този успех английският тим увеличи шансовете си за достигане до елиминационната фаза, като в момента е на второто място в групата с три точки по-малко от лидера Байерн Мюнхен и три точки повече от ЦСКА Москва, който е на третата позиция.

”Много съм щастлив. Резултатът бе много важен за отбора”, коментира Пелегрини.

Той също така поздрави Серхио Агуеро и Давид Силва за представянето им. Двамата бяха сред най-добрите на терена за Манчестър Сити във вчерашния двубой. 

"Агуеро и Силва са топ футболисти и във всеки един мач показват как могат да играят футбол". 

”Не сме се класирали за следващия кръг, но победата беше много важна за нас”, допълни специалистът. 

Димитър Папазов ще се подготвя с първия отбор на Болоня

Футболистите от представителния отбор на Болоня се събират на лагер тази вечер на клубната база "Николо Гали" за началото на лятната си подготовка, което ще бъде отбелязано с официална вечеря в 19:45 часа местно време, съобщи официалният сайт на клуба

Росиниър се завърна във Франция

Бившият мениджър на Челси Лиъм Росинър има нова работа

Руди Фюлер става спортен директор на немския футбол

Руди Фьолер ще продължи работата си като спортен директор в Германския футболен съюз, съобщава Bild, позовавайки се на свои източници

Ювентус вече има нови шефове

Ювентус официално назначи Фредерик Масара на позицията директор по футболните въпроси, докато бившият капитан на отбора Джорджо Киелини поема друга роля в управлението на торинския гранд

Кейн: Всичко в мача с Мексико беше специално

„Беше невероятна вечер", каза нападателят

Португалските медии към Роналдо: Стига ти толкова!

„Кристиано Роналдо: не искаме да те „убиваме“, но всичко си има граници“, гласи заглавието на "A Bola"