Мойс: Рууни и Ван Перси са най-добрата двойка нападатели в света

Мойс: Рууни и Ван Перси са най-добрата двойка нападатели в света

Шотландецът не би заменил РВП и Рууни за Суарес и Стъридж

Дейвид Мойс счита Робин ван Перси и Уейн Рууни за най-доброто нападателно дуо в света. Шотландецът е уверен, че двамата му голмайстори не отстъпват на нито една друга двойка нападатели.

26-те гола на Ван Перси през миналия сезон изведоха Юнайтед до рекордна 20-а титла, но от началото на новата кампания на Острова овациите обират Луис Суарес и Дани Стъридж.

Двамата нападатели на Ливърпул съвсем заслужено са под прожекторите, защото не спират да бележат. Запитан дали би разменил РВП и Рууни за Суарес и Стъридж, Мойс категорично заяви, че не познава по-добри нападатели от своите.

„Уейн и Робин, когато имат ден, могат да са на нивото на които и да било двама най-добри нападатели в света, не само в Англия”, уверено казва Мойс и допълва:

„Когато те двамата са във форма са най-добрите. Вярвам в това, виждам го. И двамата са невероятно талантливи, родени голмайстори. Като играчи те са способни да играят на различни позиции, но аз очаквам да покажат най-доброто от себе си в атака. И когато влезем в топ форма, всички ще се равняват по Рууни и Ван Перси”.
Барселона пречупи 10 от Атлетико и сложи ръка върху титлата в Ла Лига (ВИДЕО)

“Каталунците” осъществиха пълен обрат над “дюшекчиите”

Давид надви Голиат! Саутхемптън повали Арсенал за ФА Къп (ВИДЕО)

Второ поредна загуба за “артилеристите” и “сбогом” на втори потенциален трофей

Борусия Дортмунд удари Щутгарт болезнено в края (ВИДЕО)

Два гола в добавеното време донесоха победата на “жълто-черните”

Фиорентина излъга Верона като гост (ВИДЕО)

Фиорентина победи с 1:0 като гост Верона в мач от 31-ия кръг в първенството на Италия. Гол на Николо Фаджоли в 82-ата минута осигури минималния успех в полза на "виолетовите".

Челси писа седмица на Порт Вейл и е 1/2-финалист за ФА Къп (ВИДЕО)

“Сините” не оставиха никакви надежда на третодивизионния отбор

Арне Слот критикува Ливърпул

Арне Слот призна, че воденият от него Ливърпул не е показал необходимия дух при загубата с 0:4 при гостуването на Манчестър Сити на четвъртфиталите в турнира за купата на Футболната асоциация в Англия.