Маскаев надви Дани Уилямс в 10 рунда

Маскаев надви Дани Уилямс в 10 рунда

Бившият световен шампион в тежка категория записа 39-а победа на професионалния ринг

Бившият световен шампион в тежка категория от версията на Международния боксов съвет (МБС) Олег Маскаев спечели 39-а победа на професионалния ринг. 

44-годишният боксьор се наложи по точки в 10-рундов двубой в Краснодар над британеца Дани Уилямс.

Маскаев трябваше да играе мач срещу Кори Сандерс, който победи с нокаут в осмия рунд през 2002 година, но американецът имаше проблеми с визата и беше заменен от Уилямс за срещата в Краснодар. 

Това доведе до 39-та победа за Максаев, който на професионалния ринг е записал 28 нокаута, четири успеха по точки и седем поражения. 

Руснакът се завърна в професионалния бокс след 3-годишно отсъствие, като от месец декември насам той постигна три победи. 

Първите две бяха с технически нокаут в третия рунд срещу ямайския боксьор Оуен Бек и по точки срещу американеца Джейсън Гейвърн.

Загубата в Краснодар беше под номер 19 в кариерата на Уилсън, но и девета поредна. 

Американецът има 44 успеха при 33 нокаута, като най-известният от тях беше постигнат през 2004 година. 

Тогава той победи още в четвъртия рунд легендата Майк Тайсън и получи шанс за битка за пояса, но в последствие загуби мача с технически нокаут в осмия рунд срещу украинеца Виталий Кличко. 
България е на 1/4-финал на Европейското отборно по бадминтон

Националите ни до 19 години с трета поредна победа

Сестри Стоеви с поражение от олимпийските вицешампионки на Световното в Индия

Българският тандем отпадна в третия кръг

Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.