Роналдо след новия рекорд; Страхотен момент в моята кариера

Роналдо след новия рекорд; Страхотен момент в моята кариера

Португалецът изравни рекорда за най-много голове в групите на ШЛ, очаква Ювентус да е втори в групата

Кристиано Роналдо изравни нов рекорд снощи при 2:2 с Ювентус и остана доволен, че Реал Мадрид се приближи само на точка от класиране за 1/8-финалите в Шампионска лига.

Португалецът вкара първия гол за Реал в Торино и асистира за втория на Гарет Бейл. Така Роналдо изравни рекорда за най-много голове в груповата фаза на турнира. Той вече има 8, като преди него по 8 гола са вкарвали само Рууд ван Нистелрой (2004/05), Ернан Креспо и Филипо Индзаги (и двамата през сезон 2002/03).

„Толкова съм щастлив. Това е страхотен момент от моята кариера. Чувствам се много обичан и опитвам да давам най-доброто. Не мисля за рекордите, те идват по естествен начин с времето. Това е хубаво нещо, но искам да печеля повече и да ставам още по-добър”, заяви Роналдо пред „Sky Sport” след мача с Ювентус.

„Знаехме, че ще е трудно срещу Ювентус. През първото полувреме имахме проблеми, но през второто се реванширахме. Реагирахме добре, ударихме греда и бяхме по-добрият отбор на терена”.

Роналдо очаква тепърва Реал да показва най-добрата си форма. „Още подобряваме играта си. Можем и по-добре. Ще го направим стъпка по стъпка. За нас това беше важна точка, важна за лидерството в групата. Готови сме да се класираме, въпреки че това не е факт още математически. Ювентус играе много силно. Не са се класирали, но мисля, че ще завършат втори в групата”.

Португалецът отказа да говори за скандала със Сеп Блатер. „Блатер? Ще давам моите отговори само на терена, не извън него. Мога само да кажа, че се чувствам страхотно в момента”. 
Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига

Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола

Селтик губи точки заради феновете си

Селтик може да загуби точки по служебен път в началото на следващия сезон в Шотландия заради навлизането на фенове на отбора на терена след последния мач от наскоро завършилото първенство срещу Хартс, спечелен с 3:1 миналата седмица