Ривалдо напусна Сао Каетано

Ривалдо напусна Сао Каетано

Причината е травма в коляното, разкри 41-годишният футболист

Бившият бразилски национал и нападател на Барселона - Ривалдо, обяви, че напуска настоящия си клуб Сао Каетано заради контузия.

41-годишният футболист обяви новината на профила си в Туитър като написа, че не е успял да се възстанови от болката в коляното.

Ривалдо, Футболист номер 1 в света за 1999 година, подписа с втородивизионния Сао Каетано през януари, но рядко се появява в игра.

Отборът е предпоследен и с реална опасност да изпадне в по-долна дивизия.

Шеф на Висшата лига  обвини Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“

Главният изпълнителен директор на Висшата лига Ричард Мастърс обвини президента на Международната федерация по футбол (ФИФА) Джани Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“ заради неуспешните му планове за продажба на дял от Световното първенство.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times