Валенсия разочарова у дома срещу Валядолид (ВИДЕО)

Двата отбора завършиха наравно 2:2

Валенсия продължава да разочарова с представянето си за първенство, след като завърши 2:2 у дома с Валядолид в среща от 13-и кръг на испанската Примера дивисион.

Още в 5-ата минута домакините получиха шанс да поведат в резултата, но Евер Банега пропусна дузпа. Четири минути по-късно Хави Гера даде аванс на гостите, разписвайки се за 0:1 след пас на Гарсия.

Последва натиск на „прилепите” и те изравниха в 29-ата минута, когато Бернат асистира на колумбиеца Дорлан Пабон за 1:1.

Неговият сънародник Жилберто Гарсия обаче вкара нов гол за гостите в 50-ата минута. Това попадение обаче се оказа недостатъчно за трите точки, след като в 76-ата минута Каналес подаде на Софиан Фегули за крайното 2:2.

След равенството Валенсия е на девето място със 17 точки. Валядолид е на 15-а позиция с 12 пункта.