Ексклузивно: Йордан Тодоров и Кирил Котев подписаха с Локо (Пд)

Ексклузивно: Йордан Тодоров и Кирил Котев подписаха с Локо (Пд)

Договорите на изгонените от ЦСКА са до лятото на 2011 година.

Локомотив (Пд) се сдоби с двама нови играчи, предаде репортер на Novsport.com. Изгонените от ЦСКА Йордан Тодоров и Кирил Котев подписаха договори с "черно-белите" за по 18 месеца. Това означава, че двамата ще играят на "Лаута" до лятото на 2011 година.

Както Novsport.com по традиция първи съобщи, Тодоров и Котев получиха оферти от собственика на Локо (Пд) Коко Динев няколко часа след отстраняването им от ЦСКА. В крайна сметка се стигна до подписване на договори, като двамата футболисти идват на "Лаута" като свободни агенти.

Кирил Котев вече има опит като играч на Локо (Пд), с който стана шампион през 2004 година. Йордан Тодоров пък е юноша на друг пловдивски отбор Марица.

НА ЖИВО: Черно море – Септември 0:0

Гледайте и следете мача тук…

Левски поздрави националите по волейбол

Левски също поздрави националния ни отбор по волейбол за достигнатия финал на Световното първенство във Филипините

Ангел Грънчов: Славия винаги е коварен съперник

„Това че Славия е на дъното, нищо не означава", каза защитникът

Една промяна в групата на Славия

"Белите" гостуват на Спартак Вн

Кипърци с интерес към Душан Керкез

АЕЛ Лимасол иска да си върне специалиста

Водещи клубове следят звездата на Черно море

Николай Златев прави силен сезон за "моряците"

Иван Стоянов: Искаме да станем страшилище

Треньорът на ЦСКА 1948 заговори за титла

Левски обяви програмата си до мача с Берое

"Сините" имат два двубоя през следващата седмица

Странният случай на нов в Левски

Никола Серафимов е извън групата в пореден мач