Чочев се присъединява към лагера на младежите

Чочев се присъединява към лагера на младежите

УЕФА изтегли мача на младежите заради проблема с осветлението на ст. „Берое”

Полузащитникът на ЦСКА Ивайло Чочев ще се присъедини към младежкия национален отбор на България за европейската квалификация срещу Словения на 19 ноември.

Очаква се вторият капитан на състава на Михаил Мадански да направи първа тренировка днес следобед. По-късно вечерта в тима може да се завърне и вратарят Георги Китанов, който бе освободен за два дни, за да може да вземе участие в реванша от турнира за Купата на България между неговия Черно море и Ботев в Пловдив. Стражът обаче получи травма в мача и тепърва ще става ясно доколко сериозна е тя.

Междувременно УЕФА взе решение да смени началния час на мача със словенците. Първоначално двубоят трябваше да стартира в 18:00, но по време на квалификацията с Дания в петък заради късо съединение в електрическо табло се появи сериозен проблем с осветлението, който няма да може да бъде отстранен до вторник. Това налага мачът да стартира в 14:30, като той отново ще се проведе на стадион "Берое" в Стара Загора.
 

Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

УЕФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград

НА ЖИВО: Черно море – Арда 0:3

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол