Официално: Тони Пулис пое Кристъл Палас

Официално: Тони Пулис пое Кристъл Палас

Договорът на специалиста с "орлите" е за 2.5 години

Тони Пулис е новият мениджър на Кристъл Палас. 55-годишният бивш наставник на Стоук Сити подписа договор за 2,5 години с „орлите“.

 
Пулис напусна „грънчарите“ през лятото. Той наследява на поста Йън Холоуей, който беше уволнен от „Селхърст Парк“ на 23 октомври.
 
Временният мениджър Кийт Милън ще води Кристъл Палас в днешния мач срещу Хъл Сити, а първият мач на Пулис начело на тима ще бъде срещу Норич след седмица.
 
Кристъл Палас е на последното място във Висшата лига. Любопитното в 21-годишната треньорска кариера на Пулис е, че той никога не е изпадал в по-долна дивизия.
Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук