Хетафе се вдигна с победа след погрома от Атлетико (ВИДЕО)

Хетафе се вдигна с победа след погрома от Атлетико (ВИДЕО)

Мадридчани се наложиха с 1:0 над Леванте

Отборът на Хетафе записа първа победа от 4 мача, след като тази вечер се наложи трудно с минималното 1:0 над тима на Леванте. Срещата се игра на стадион "Колизеум Алфонсо Перес" и бе от програмата на 15-ия кръг на испанската Ла Лига. 
 
Домакините съумяха да се вдигнат след катастрофалното поражение с 0:7 от Атлетико (Мадрид) в предишния кръг и дори влязоха временно в зона Лига Европа. 
 
За гостите от Валенсия това бе 4-а поредна загуба, като в последните 5 мача те не познават вкуса на успеха. Последната им победа дойде на 26 октомври, когато те се наложиха с 3:0 над Еспаньол. 
 
Единственото попадение в мача пък бе дело на Педро Леон в 79-ата минута, дошло след хубава асистенция на Диего Кастро. 
 
След успеха Хетафе се изкачи на 6-о място във временното класиране с актив от 23 точки, на 3 пред 7-ия Реал Сосиедад. Гостите от Леванте пък са 13-и със 17 точки, на 5 от зоната на изпадащите. 

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига

Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола

Селтик губи точки заради феновете си

Селтик може да загуби точки по служебен път в началото на следващия сезон в Шотландия заради навлизането на фенове на отбора на терена след последния мач от наскоро завършилото първенство срещу Хартс, спечелен с 3:1 миналата седмица