Петричев за феновете на Берое: Имат проблеми с жените си и тук си изкарват емоциите

Петричев за феновете на Берое: Имат проблеми с жените си и тук си изкарват емоциите

Съдията по никакъв начин не е повлиял на мача, заслужена победа

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев, остана много доволен от победата с 1:0 над тима на Берое. Мачът се игра в Стара Загора и бе от програмата на 19-ия кръг на "А" група.  
 
"Този стадион е негостоприемен и трите точки са много ценни. Поздравявам момчетата, че превъзмогнаха умората и еуфорията от победата над ПСВ и днес не си личеше, че сме играли такъв мач преди броени дни", заяви Петричев след края на мача. 
 
Относно проблемите с феновете на Берое и претенциите им към съдията, той каза: "Това са хора, които са имали проблеми със съпругите си преди обяд и тук са дошли, за да си изкарат емоциите. Според мен съдията по никакъв начин не е повлиял на мача, свърши си добре работата. Има си органи, които оценяват съдиите". 
 
"Не мисля, че сме пестили сили, излязохме и играхме да спечелим три точки в битката за титлата. В сряда ще бъдем готови да изиграем още един мач на много високо ниво, защото Черно море се представя много силно тази есен. Те са тим, който може да огорчи всеки, но вярвам, че момчетата няма да допуснат изненада на нашия стадион", допълни той. 
 

"Нашият най-голям коз е колективът, доказахме го през последните години. Това, че в този колектив има равностойни играчи, е най-големият бонус за нас. Смятам, че с тази игра и колектив можем да постигнем целите си. Не искам да коментирам противниците, но ние имаме интерес от силна конкуренция", завърши Ангел Петричев.  

Веласкес: Вкъщи ще бъде много различен мач

Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, остана доволен от представянето на своите играчи при равенството 1:1 с Борац Баня Лука в първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионска лига

Белгия загуби халф след победата над САЩ

Белгийският полузащитник Амаду Онана е скъсал предната кръстна връзка при победата на тима на осминафиналите на Световното първенство над САЩ с 4:1, потвърдиха от отбора.

Левски изпусна Борац - 1:1 (ВИДЕО)

Око-Флекс вкара за "сините"

Спартак (Плевен) се наложи над Янтра в предсезонна контрола

Спартак (Плевен) победи Янтра (Габрово) с 2:0 в предсезонна контрола между двата отбора от Втора лига. 

Вихрен би Монтана в контрола

Тимът на Вихрен (Сандански) се наложи над Монтана с 1:0 в контрола преди старта на сезона във Втора лига, която се игра в Симитли.

ЦСКА 1948 приключи лагера в Словения с победа

ЦСКА 1948 приключи подготвителния си лагер в Словения с победа над сръбския Железничар Панчево с 1:0.