Марица се завръща в Каршияка, вече ще домакинства в залата на ПУ

Марица се завръща в Каршияка, вече ще домакинства в залата на ПУ

Марица (Пловдив) се завръща в квартал Каршияка. Женският тим от Града под тепетата вече ще играе домакинствата си в красивата нова спортна зала на Пловдивския университет, която се намира именно в квартала северно от река Марица, известен като дом на пловдивските спортни клубове, носещи името Марица, през годините

Марица (Пловдив) се завръща в квартал Каршияка.  Женският тим от Града под тепетата вече ще играе домакинствата си в красивата нова спортна зала на Пловдивския университет, която се намира именно в квартала северно от река Марица, известен като дом на пловдивските спортни клубове, носещи името Марица, през годините.

Това обявиха днес на специално организирана по случая пресконференция проф. дпн Веселин Маргаритов, функционален декан и ръководител катедра Теория и методика на физическото възпитание и спорта в университета, и мениджърът на волейболния клуб Борис Халачев.  Пред представители на медиите двамата показаха сключения между двете страни договор и си стиснаха ръцете в името на бъдещото сътрудничество.

Зала Пловдивски университет бе открита преди повече от година, но получи акт 16 през 2013 година.  Красивото спортно бижу разполага с 1200 седящи места и рядко срещани в България условия за участниците, медиите и зрителите във волейболни състезания.

 Симеон Николов и Локомотив с втора загуба

Родният национал със само 3 точки

Николай Желязков: Фридрихсхафен е един добър отбор

„Трябва да играем добре, за да спечелим“, каза треньорът на волейболния Левски

FIVB въведе изцяло нови правила натурализирането на волейболисти

Новите регулации ще влязат в сила от февруари догодина

Алекс Николов поведе Лубе към първа победа в ШЛ (ВИДЕО)

Българският национал се отчете със 17 точки за успеха

Алекс Грозданов победи Цецо Соколов и Матей Казийски в ШЛ (ВИДЕО)

Богданка ЛУК (Люблин) разгроми Халкбанк (Анкара)

Отрекоха трансфер на Мони Николов при брат му

Бившият капитан на националния отбор на България Владо Николов говори пред Sportal.bg какво е бъдещето на синовете му Александър и Симеон в клубния волейбол.

Преслав Петков с 13 точки в Италия

Четвърти успех на Соренто

Братя Николови ще играят в Кучина Лубе

Носителят на Купата на Италия Кучине Лубе (Чивитанова) ще разчита на истинско българско дуо през следващия сезон.

Алекс Грозданов и Богданка с пета поредна победа

Българинът игра цял мач за успеха