Адриан Андреев се класира за четвъртфиналите във Флорида

Адриан Андреев се класира за четвъртфиналите във Флорида

Българинът Адриан Андреев се класира на четвъртфиналите при 12-годишните на силния турнир по тенис "NIKE JUNIOR TOUR International Masters 2013" в Порт Сейнт Люси, Флорида (САЩ)

Българинът Адриан Андреев се класира на четвъртфиналите при 12-годишните на силния турнир по тенис "NIKE JUNIOR TOUR International Masters 2013" в Порт Сейнт Люси, Флорида (САЩ). 


Поставеният под номер 3 Андреев победи последователно Йонас Форейтек (Чехия) с 6:1, 6:3 и чилиеца Амадор Саласар с 6:0, 6:3. Така за място на полуфиналите вицешампионът от "Еди Хер Интернешънъл" ще се изправи срещу испанеца Николас Алварес Варона.

При девойките до 14 години Зиновия Ваневасе класира за третия кръг след успех срещу Лаура Рохацова (Словакия) с 6:4, 6:2. В спор за място на четвъртфиналите тя ще срещне поставената под номер 2 Анастасия Михеева, която се състезава за Великобритания.

Новак Джокович преди участието си на "Ролан Гарос": Не знаех дали ще мога да играя

Сърбинът е с куп въпросителни около формата си

Очаква ни дебютна WTA шампионка в Рабат (ВИДЕО)

Анхелина Каренина и Петра Марчинко в спор за първа титла

Пол срещу  за Бусе за титлата в Хамбург (ВИДЕО)

За Пол това е четвърта победа на клей срещу играч от топ 10

Звезди празнуват с Монфис

Гаел Монфис загря за последното си участие на Откритото първенство на Франция по тенис с демонстративен мач, в който се включи съпругата му и номер 7 в световната ранглиста при жените Елина Свитолина, както и други звезди от световния тенис.

Синер се размина с Джокович на „Ролан Гарос“

Световният №1 е фаворит във Франция, започва срещу представител на домакините

Денислава Глушкова на финал в Австрия

Българката все още няма титла на двойки в турнир от ITF