Андреа шашна Боб Синклер

Андреа шашна Боб Синклер

Гаджето на боксьора Кубрат Пулев - Андреа, шашна куп знаменитости по време на едноседмичната й работа в Маями.

Гаджето на боксьора Кубрат Пулев - Андреа, шашна куп знаменитости по време на едноседмичната й работа в Маями.

Там певицата снима видеото към песента I wanna, където освен с Кости си партнира със световните звезди Боб Синклер и Шаги.

Реализацията на клипа се осъществила за два дни, като в основните пристигат като баровци, слизайки от лимузина, а на другия ден - в къща за няколко милиона с три басейна и яхтено пристанище.

Първият снимачен ден е бил в местен клуб, в който Андреа, Кости и Шаги пристигат като баровци, слизайки от лимузина, а на другия ден - в къща за няколко милиона с три басейна и яхтено пристанище, съобщава „Меридиан Мач”.

Фондация ЦСКА пусна нов тираж на книгата "Славната армейска чета"

Второто издание е излязло от печат тази сутрин и вече е на пазара

Мишел Платини съди Джани Инфантино

Президентът на Световната футболна централа (ФИФА) Джани Инфантино е обект на наказателна жалба, подадена от неговия бивш началник в Европейската федерация (УЕФА) Мишел Платини.

Роджър Федерер се завръща на корта за US Open

5-кратният носител на трофея в Ню Йорк ще бъде част от демонстративен двубой

Любо Пенев благодари на Стилиян Петров

Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой "Мача на надеждата".

Златко Янков на 60!

Днес своя 60-годишен юбилей отбелязва една от емблематичните фигури в историята на българския футбол и герой от незабравимото американско лято през 1994 година – Златко Янков.

Стилиян Петров с личен подарък за Илияна Йотова

Президентът на България лично присъства на “Мача на надеждата” в Бургас