Мойс: Не заслужавахме да загубим

Мойс: Не заслужавахме да загубим

Първото полувреме се представихме много добре, създадохме повече положения, но не успяхме да реализираме шансовете си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс запази хладнокръвие след днешното отпадане от турнира за Купата на Англия от Суонзи. "Червените" дяволи се сбогуваха с надпреварата още в 3-ия кръг след безславно 1:2 на "Олд Трафорд" днес. 
 
"Първото полувреме се представихме много добре, създадохме повече положения, но не успяхме да реализираме шансовете си. Не смятам, че трябваше да загубим мача днес, но и не направихме достатъчно, за да го спечелим", каза Мойс след края на мача. 
 
"Феновете бяха фантастични, те явно виждат, че изпитваме затруднения и се опитват да ни помогнат по всякакъв начин. Смятам, че през сезона така и не успяхме да запазим едно постоянство, което определено ще ни е нужно в мачовете занапред", допълни мениджърът на Юнайтед.