Стефан Генов: Информациите, че ще ме махат, са удари под кръста

Стефан Генов: Информациите, че ще ме махат, са удари под кръста

„През целия полусезон се говореше, че може да бъда освободен. Не е приятно, но на мен не ми влияе", каза старши треньорът на Локо (Сф)

Старши треньорът на Локо София Стефан Генов заяви, че постоянните информации, че ще бъде сменен, влияели лошо на отбора.

„През целия полусезон се говореше, че може да бъда освободен. Не е приятно, но на мен не ми влияе. Това обаче се отразява на футболистите, а и на близките около мен. Аз разбирам това положение, има много свободни колеги и всеки търси по един или друг начин да се намести там, където клубовете имат условия за работа. Бих казал, че тези слухове са по-скоро удари под кръста, но не съм от вчера в тази професия", коментира специалистът пред „Тема Спорт".

„Не зная какво ще стане в битката за оцеляването. Дай Боже всички отбори да продължат първенството, иначе не си представям как ще се проведе втората седмица. Дано да има конкуренция и всички отбори да си изиграят мачовете", добави Генов.

От Лудогорец: Първенството и Европа сa приоритет, но няма да дадем Купата на ЦСКА

Димитър Божкилов, който е мениджър "Трансфери" в Лудогорец, коментира жребият за полуфиналите за Sesame Купа на България.

Душан Косич: Целта ни е да дадем всичко от себе си и да накараме феновете ни да се гордеят

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич коментира жребия в полуфиналите за Купата на България пред официалния сайт на клуба.

Ясни са полуфиналните двойки за Купата на България

Отново сблъсък между Лудогорец и ЦСКА

Престиани опроверга Винисиус и разкри за заплахи от играчи на Реал Мадрид

Аржентинският футболист на Бенфика Джанлука Престиани опроверга бразилския нападател на Реал Мадрид Винисиус Жуниор, който го обвини в расистки обиди.

Тайгър Ууудс иска да се върне в професионалния голф

Американският състезател по голф Тайгър Уудс отвори врата за възможността да играе на Мастърс тази година, съобщава ДПА.

На живо: Жребий за Купата на България

Тегленето е от 12.30 в Бояна