Левски не е готов за старта, призна Йовов

Левски не е готов за старта, призна Йовов

„Реално погледнато селекцията се бави, а съставът не е окомплектован”

Спортният директор на Левски Христо Йовов не е доволен от свършената работа по селекцията по време на паузата.

„Сините" обявиха, че търсят задължителни 3-4 нови играчи, а в навечерието на днешния сбор беше привлечен едва първият от тях - халфът Антон Огнянов.

„Левски не е готов за старта. Реално погледнато селекцията се бави, а съставът не е окомплектован. Това не е моята идея за развитието на клуба. Исках новите футболисти да започнат подготовката, а не да се присъединяват към нея впоследствие", обясни пред „Меридиан Мач" Христо Йовов.

Спортният директор на Левски обяви, че на днешния сбор няма да има изненади сред футболистите, които ще започнат подготовката. С други думи, единствено Антон Огнянов ще бъде новият футболист. Тимът се събира днес в 13:00 часа на „Герена".

„Надявам се след старта на подготовката селекцията ни да стане по-динамична, защото Левски губи от всеки ден забавяне", добави Йовов.

Зам.-изпълнителният директор на БФС започва обучение в MESGO IX

Заместник изпълнителният директор на Българския футболен съюз Добрин Гьонов ще бъде част от деветото издание на MESGO - Executive Master in Global Sport Governance, една от най-престижните международни образователни програми в областта на управлението на спорта.

Именити бразилци помагат на новите шефове в Левски

Едни от най-известните бразилски играчи от близкото минало помагат на новите шефове на Левски, съобщава „Мач Телеграф“.

Ясна е програмата на Левски до събота

Левски разкри програмата си до събота. Тогава "сините" ще се изправят срещу Спартак Варна в мач от 6-ия кръг на Първа лига.

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си

Андрей Йорданов: Мисля, че сме подготвени, отиваме за добър резултат

Фланговият футболист на ЦСКА Андрей Йорданов говори преди заминаването на "червените" за Крит.