Тони Здравков призна, че иска Божинов в Левски

Тони Здравков призна, че иска Божинов в Левски

„Моето желание е, ако има такава възможност, той да стане част от отбора”

Треньорът на Левски Антони Здравков заяви, че желае Валери Божинов в състава си. Наставникът на "сините" обаче призна, че все още не е разговарял с играча, който в момента е без отбор, след като бе освободен преди време от португалския Спортинг.

„Ако Валери иска да дойде в Левски – добре. Аз все пак не съм разговарял лично с него. Моето желание е, ако има такава възможност, Божинов да стане част от отбора”, заяви Здравков за News7.

Дошлият на проби бразилец Фернандо Перейра Уолас пък се е понравил на треньорското ръководство на столичани. Левият бек обаче не се намира в оптимална физическа кондиция.

Решението дали ще бъде предложен договор на Уолас ще бъде взето след края на подготовката.

Левски има нужда от играч на неговия пост след напускането на португалеца Нуно Пинто, който си тръгна в края на годината, след като договорът му с клуба изтече.

Междувременно „сините” продължават да търсят купувач на нападателите Цветан Генков и Димитър Макриев.

"За да ги продадем трябва да бъдат изпълнени две условия – пристигналата оферта да удовлетворява както клуба, така и самите футболисти", уточни Здравков.

Със "сините" тренира вече на пълни обороти и дошлият от Локомотив (Пловдив) Аймен Белаид.

Той ще направи дебюта за новия си отбор в контролата срещу Черноморец, която е насрочена за  25 януари в Созопол.

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига