Ибра със скандален подарък за РД на Роналдо (СНИМКА)

Ибра със скандален подарък за РД на Роналдо (СНИМКА)

Шведът прати фланелка с надпис "Осмели се да бъдеш Златан" на носителя на "Златната топка"

Португалският нападател на Реал /Мадрид/ Кристиано Роналдо в сряда навърши 29 години и получи подарък и от капитана на шведския национален отбор по футбол и ас на Пари Сен Жермен /Франция/ Златан Ибрахимович.

Шведът, който е от босненско-хърватски произход, изпрати на португалеца обикновена бяла фланелка с надпис: "Осмели се да бъдеш Златан".

Преди няколко месеца в баража за Мондиал-2014 отборът на Португалия начело с Кристиано Роналдо елиминира Швеция на Златан Ибрахимович и португалецът спечели директния двубой между двамата.

Кристиано Роналдо благодари за подаръка и отговори на Златан Ибрахимович: "Благодаря ти за подаръка за рождения ден. Ще ми стои по-добре, отколкото си мислиш".

Сари заменя Конте в Наполи?

Старши треньорът на Наполи Антонио Конте е близо до предсрочно прекратяване на договора си с клуба, съобщи трансферният експерт Джанлука Ди Марцио

Един от собствениците на Бърнли обвини съдиите в протекция над Арсенал

Съсобственикът, държащ  миноритарен дял в Бърнли, Джей Джей Уот, стана вайръл в социалните мрежи с публикация, която силно намеква за пристрастност от съдиите във Висшата лига, след като Кай Хаверц от Арсенал избегна червен картон в мача между двата отбора

Гуардиола привика играчите на спешна среща

Пеп Гуардиола е казал на футболистите си, че ще напусне Манчестър Сити в края на този сезон, разкрива SunSport

Конте е решил да напусне Наполи

Авантюрата между Антонио Конте и Наполи приключва

Ливърпул показа новия екип

Ливърпул и “Адидас” представиха новия домакински екип на мърсисайдци за сезон 2026/27

Журналист ядоса Гуардиола с въпрос за бъдещето му

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола не скри раздразнението си от въпрос, свързан с евентуалното му напускане на клуба