Хьонес няма да обжалва присъдата

Хьонес няма да обжалва присъдата

Очаква се германецът да подаде оставка като президент на Байерн (М)

Осъденият на 3,5 години затвор Ули Хьонес заяви, че няма да обжалва присъдата си. Очаква се европейският и световен шампион с националният отбор на Германия да подаде оставка като президент на Байерн (Мюнхен).

"Укриването на данъци бе най-голямата ми грешка в целия ми живот", каза Хьонес в изявление. "Байерн (Мюнхен) е работата на живота ми и ще остане така."

62-годишният Хьонес бе осъден на 3.5 години зад решетките за укриване в размер на 27 милиона евро.

Очаква се отговорът от прокуратурата, която също има една седмица за обжаване. Прокурорите поискаха пет години и половина затвор за укриване на 33 милиона евро в периода 2003-2009г.
Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук