Мойс: Бъдещето ми не се е променило изобщо

Мойс: Бъдещето ми не се е променило изобщо

"Играчите ми могат да играят много по-добре", каза мениджърът на "червените дяволи" преди мача с Олимпиакос

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс сподели, че не се чувства заплашен за поста си, въпреки появилите се информации, че шефовете на "Олд Трафорд" за първи път са заговорили за неговото освобождаване след тежката загуба с 0:3 от Ливърпул в последния кръг на Висшата лига.

В навечерието на реванша от 1/8-финала в Шампионската лига срещу Олимпиакос Мойс заяви, че футболистите му могат да играят много по-добре и самите те знаели това. "Червените дяволи" имат да наваксват два гола изоставане след загубата си с 0:2 в първия мач в Гърция.

"Виждам футболистите всеки ден, качеството, което показват. Знам, че могат да играят по-добре. Не мисля, че някой от тях се съмнява в това. Вярвам в играчите. Знам, че не го виждаме толкова често, колкото ни се иска, но се надявам да го покажат утре вечер", каза Мойс.

"Бъдещето ми не се е променило изобщо. Имам страхотна работа. Перфектно знам в каква посока трябва да вървим. Сезонът не е това, на което се надявахме, но имам идеи какво да направим и да върнем отбора на мястото му в правилния момент."

"Най-важното сега е мача с Олимпиакос. Да се надяваме, че ще продължим. Ако успеем, това ще бъде прекрасно за нас. Знаем, че се намираме в недобра позиция и изоставаме с 0:2, но ще трябва да се опитаме да играем добре в този мач."

"Най-голяма увереност ми носи факта, че ми позволяват да продължа с работата си. Правим големи планове за годините напред - затова ми предложиха и шестгодишен договор. Този клуб не работи краткосрочно, а с визия за бъдещето", добави мениджърът на Манчестър Юнайтед.

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.