Треньорът на Добруджа: Левски показва много добре организирана игра

Треньорът на Добруджа: Левски показва много добре организирана игра

„Надявам се да се получи добър и равностоен мач”

В 17:30 часа днес е първата плейофна среща от волейболната Суперлига при мъжете между отборите на Левски Бол и Добруджа 07. Мачът ще се играе в столичната зала „Христо Ботев” и ще се предава пряко по БНТ2 и БНТ Свят.

„Отборът на Левски Бол показва много добре организирана игра. Съперникът разполага със силни изпълнители, а това прави задачата ни по-трудна. Опитахме се да се подготвим максимално добре за двубоя, като подобрим ефективността във всеки един елемент в играта ни. Надявам се да се получи добър и равностоен мач”, заяви за пресцентъра на ВК Добруджа 07 наставникът на добричлии Мирослав Живков.

Втората среща между двата тима е на 24 март от 18.30 часа в Добрич. Играе се до две победи от три мача. Ако се стигне до трети двубой между двата тима, то той ще бъде на 26 март в София.

Ново лице в треньорския щаб на Нефтохимик 2010

Добромир Лазаров ще е дясна ръка на Иван Станев

Бленджини пое женски клубен отбор

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за мъже Джанлоренцо Бленджини, който наскоро поднови договора си с родната федерация до 2028 година, ще води и клубен тим в Италия.

Бленджини: Отказах няколко оферти заради България

Целта е да покажем най-добрата ни игра на ЕвроВолей 2026

Илия Петков: Силно се надявам усмивката ми да е още по-широка след Евроволей

„Аз лично съм повече от доволен от удължаването на договора на Бленджини“, заяви волейболният национал

Венислав Антов: Емоциите преди Европейското първенство са безгранични

Разпределителят Стоил Палев призна, че отговорностите са значително по-сериозни след спечелването на сребърните медали от Мондиала

Грозданов е доволен от работата с Бленджини

Капитанът на националния отбор по волейбол призна за умора преди началото на Европейското първенство