Рома представя проект за нов стадион

Рома представя проект за нов стадион

Президентът на Рома Джеймс Палота потвърди, че на 26 март "вълците" ще представят официално проекта си за нов стадион.

Президентът на Рома Джеймс Палота потвърди, че на 26 март "вълците" ще представят официално проекта си за нов стадион.


Столичният гранд ще напусне емблематичния "Стадио Олимпико", който в настоящия момент дели с градския си съперник Лацио.

Според думите на Палота, целта пред Рома е да има нов стадион в рекордно кратки срокове - за началото на сезон 2016/17.


"Желанието ни е да имаме ясен план, с който да завършим проекта до две години. Искам всичко да бъде свършено както трябва, но и достатъчно бързо. Целта е да използваме собствения си стадион през сезон 2016/17", посочи босът на "джалоросите". 

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал