Светльо Дяков аут до края на сезона?

Светльо Дяков аут до края на сезона?

За момента халфът е обездвижен и ще почива активно още няколко дни, като се очаква в края на тази или началото на следващата седмица да мине още един преглед

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков може да пропусне всички мачове на тима до края на сезона, пише вестник "7 дни спорт". Полузащитникът бе контузен при домакинския успех на "орлите" над Литекс, когато няколко пъти бе ударен в рамото, а веднъж падна на него.

 

За момента халфът е обездвижен и ще почива активно още няколко дни, като се очаква в края на тази или началото на следващата седмица да мине още един преглед, като тогава ще се установи сериозността на състоянието му.

 

Съществува вероятност той да не се завърне в игра до края на сезона.Постът му на терена предразполага към пвоече физически сблъсъци и точно тов кара треньорите да не искат да рискуват.

 

Тунчев подписа с ЦСКА до 2029 г.

Един от най-перспективните футболисти на ЦСКА, Алекс Тунчев, подписа дългосрочен контракт с „червените“, който ще го задържи на „Армията“ до лятото на 2029 година.

Ивайло Петков: Късмет е силно казано, няма слаби отбори

Спортният директор на Арда Кърджали Ивайло Петков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави тима срещу Локомотив Пловдив.

ИЗВЪНРЕДНО: Полиция в офисите на Спартак (Вн)

"Това е целенасочен сигнал", обявиха от клуба

Бойко Величков: Знаем какъв е пътят ни и имаме работа за вършене

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави "червените" срещу Лудогорец.

От Лудогорец: Първенството и Европа сa приоритет, но няма да дадем Купата на ЦСКА

Димитър Божкилов, който е мениджър "Трансфери" в Лудогорец, коментира жребият за полуфиналите за Sesame Купа на България.

Душан Косич: Целта ни е да дадем всичко от себе си и да накараме феновете ни да се гордеят

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич коментира жребия в полуфиналите за Купата на България пред официалния сайт на клуба.