Сензациите в пресата: Домусчиев: Срам ме е, бихте на късмет

Сензациите в пресата: Домусчиев: Срам ме е, бихте на късмет

"Бивш защитник клати лиценза на Локо София" и още

Сензациите в българските спортни издания от днес, 28 март 2018 година: 


 

"Меридиан мач": Домусмиев: Срам ме е, бихте на късмет 

 

Благодетелят на Лудогорец Кирил Домусчиев не бе в добро настроение след победата на ЦСКА. Той на висок тон обяснил на играчите и треньорския щаб, че не е доволен от представянето на стадион „Българска армия". Според източници на „Меридиан Мач" от съблекалнята на шампионите Домусчиев е бил остър: „Направихте изключително слаб мач. Победихме благодарение на случайността. Срам ме е да гледам такива мачове. Вземете се в ръце и срещу Ботев покажете какво можем. В противен случай ще се скараме".


След края на срещата Кирил Домусчиев бе лаконичен пред събралите се журналисти: „Много слаб мач, въобще не ми хареса, загубих си времето". Собственикът е бесен от факта, че на играчите всичко е подсигурено, а някои играчи подхождат несериозно.

 

"Тема спорт": Славия се отказа от двама чужденци 

 

 

Славия се отказва от двама чужденци, разбра. Белите няма да задържат вътрешните халфове Винисиус и Виталий Савченко. Бразилецът и руснакът бяха тествани в контролата с Витоша Бистрица (2:1) в сряда. Те играха през първото полувреме на проверката, но така и не впечатлиха спортно-техническия щаб на столичани. Винисиус бе доведен от мениджъра Джери Перейра. Очаква се go края на сезона той да предложи нов бразилец на Милен Радуканов. Савченко пък ще продължи кариерата си В Локо Горна Оряховица, където премина през зимата.

"Меридиан мач": Бивш защитник клати лиценза на Локо София

 

Локо (Сф) може да има сериозен проблем с получаването на лиценз за следващия сезон, научи „Меридиан Мач". Причината е, че клубът дължи доста пари на бивши свои футболисти и треньори. На дългата опашка пред клуба се нареди и ексзащитникът на „железничарите" Танко Дяков. Той е осъдил Локомотив на всички инстанции и чака в оставащите дни до края на месеца да си получи дължимите заплати. Ако това не се случи, „черве-но-черните" почти сигурно ще останат без лиценз за професионалния футбол следващия сезон. Известно е, че след хората, които продължават да чакат парите си от Локомотив, е и бившият треньор на тима Емил Велев.

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица

Добруджа с първа точка навън

НА ЖИВО: Лудогорец - Славия 0:1

"Белите" са в серия от 5 поредни победи

АБФ застана зад Асен Митков

Асоциацията на българските футболисти зае ясна позиция в подкрепа на Асен Митков и осъди всички форми на унижение, словесна агресия и заплашителни внушения, насочени към него или към други спортисти.

Опитен нападател се разделя с Добруджа

Нападателят на Добруджа - Милчо Ангелов, се разделя с клуба.

Добри новини за треньора на Спартак Варна

Треньорът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски отново ще може да разчита на Ангел Грънчов и Дамян Йорданов за съботното домакинство с Ботев Пловдив от осминафиналите в турнира за Купата на България.

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Добруджа 0:0

Мачът се играе на стадион "Витоша" в Бистрица