Милисавлевич: Можем да се борим с Лудогорец за титлата

Милисавлевич: Можем да се борим с Лудогорец за титлата

“Бих си купил акции, футболистите не говорим за лиценза и такива неща”, каза голмайсторът

Футболистът на ЦСКА Неманя Милисавлевич, който вкара победния гол за “червените” при успеха над Литекс, каза, че тимът има силите да се бори за титлата с Лудогорец и че “орлите” са ги победили в миналия кръг с късмет. 
 

“Много важна победа за челните места. ЦСКА винаги се бори за първите места. Ритнах топката, стана рикошет и влезе във вратата. Стойчо Младенов винаги ни мотивира преди всеки мач. Казва ни да правим преса, да натискаме още от началото. Естествено, че можем да се борим с Лудогорец за титлата. В първата седмица всеки мач е дерби, но ние имаме силите”, коментира голмайсторът.


Милисавлевич добави, че в съблекалнята не се говори за лиценза на ЦСКА, а се мисли само за футбол. Той каза още, че би си купил акции, като този въпрос с продажбата на ценните книжа се конментира сред “червените” футболисти, уточни халфът.

И Сити ликува на "Бернабеу", Алонсо е на дузпата (ВИДЕО)

Мбапе гледа от резервната скамейка загубата в Шампионска лига

Лудогорец организира томбола

За феновете, които ще пътуват с отбора при последното гостуване на Рейнджърс в Глазгоу

Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си