Рамос и Туре на линия за Черно море

Рамос и Туре на линия за Черно море

Двамата чужденци обаче трябва да се борят с Мисяк и братята Цоневи за място в титулярния състав

Кристовао Рамос и Ларсен Туре ще бъдат на разположение на изпълняващия длъжността старши треньор Елин Топузаков за предстоящия мач от 31-ия кръг на А група срещу Черно море, но други петима играчи са аут от състава на вицешампионите. Мачът е насрочен за неделя, 6 април, от 19:30 часа на стадион "Георги Аспарухов".

Завръщането на Рамос (преумора) и Туре (необявена контузия) в тренировъчен ритъм беше очаквано за началото на тази седмица, като те вече провеждат заниманията наравно със своите съотборници в Правец. Двамата чужденци обаче много трудно ще намерят място в титулярния състав на "сините", където в последните два мача атакуващите позиции заемат Владислав Мисяк и братята Цоневи.

Борислав беше наказан за мача срещу Локомотив Пловдив (2:0), но ще се завърне на терена за мача срещу Черно море. Петимата отсъстващи са Мирослав Иванов, Дъстли Мулдер и възстановяващите се от тежки травми Стефан Велев, Антон Огнянов и Пламен Илиев.
Александър Томаш е вариант за следващ треньор на Черно море

Бившият треньор на ЦСКА Александър Томаш е предложен за нов наставник на Черно море, пише „Тема Спорт“

Христо Бонев: Да се поклоним пред паметта на Боби! И да се научим да уважваме легендите си приживе

Днес България се прощава с един от най-знаковите футболисти от златното поколение, донесло бронзовите медали от Световното първенство в САЩ през 1994 г

Прощаваме се с Боби Михайлов днес

България отдава последна почит на една от най-емблематичните фигури в историята на родния футбол – Борислав Михайлов

Ботев Пловдив ще има тежък тест срещу Спартак Варна

Ботев (Пловдив) посреща Спартак (Варна) в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Арда гони трите точки срещу последния Монтана

Арда (Кърджали) посреща Монтана в първия съботен мач от XXVIII кръг на efbet Лига

ЦСКА гони 11-ти пореден успех над Берое

ЦСКА гостува на Берое в среща от 28-мия кръг на efbet Лига