Резервите на ЦСКА громят в контрола

Антон Карачанаков се завърна с гол и асистенция за "армейците"

Отборът на ЦСКА, който бе съставен почти само от резерви и юноши, победи с 5:0 третодивизионния Локомотив (Мездра) като гост в контрола. Антон Карачанаков се завърна на терена с гол и асистенция за "червените". Григор Долапчиев, Гуидо Ди Вани, Борис Галчев и Марсиньо също се разписаха за ЦСКА.

В 31-вата минута "червените" откриха резултата чрез Григор Долапчиев. След центриране на Здравко Илиев, Долапчиев засече топката с глава и преодоля вратаря на Локомотив. Четири минути по-късно Долапчиев изведе Ди Вани сам срещу Матев и нападателят направи 2:0.

През втората част паднаха нови три попадения. 10 минути след подновяването на играта Борис Галчев направи резултата класически с точен удар с глава.

В 64-тата минута Баян Ереро проби добре отляво, пусна топката към непокрития Карачанаков, който с гърди на празна врата направи резултата 4:0.

В ответната атака тимът от Мездра създаде две опасни положения, като и двете бяха спасени от Стоян Колев. Първо - Николай Ганчев засече с глава центриране от корнер, но Колев изби. След това - Ивайло Цветанов шутира силно от точката за изпълнение на дузпа и отново стражът на ЦСКА се представи на ниво.

В 71-вата и Марсиньо успя да се разпише, след като получи хубав пас от Карачанаков, оформяйки крайното 5:0.

СЪСТАВИ:

Локомотив (Мездра): 89. Христо Матев ( 23. Сайков - 59'), 21. Александър Кирилов, 3. Виктор Стоянов, 13. Кристиан Кътов ( 2. Митев - 77'), 18. Явор Янков, 19. Николай Ганчев, 22. Александър Миков, 20. Ивайло Цветанов ( 14. Найденов - 67'), 9. Тодор Чаворски ( 4. Петков - 46'), 5. Николай Цветков-к ( 8. Кръстев - 79'), 7. Валдемар Стоянов ( 10. Тончев - 67')

ЦСКА: 99. Стоян Колев, 2. Здравко Илиев, 4. Божидар Чорбаджийски, 21. Венцислав Василев ( 46. Тони Стоичков - 56'), 27. Браян Eреро ( 3. Емил Ботев - 75'), 11. Неманя Милисавлевич ( 10. Марсиньо - 51'), 5. Тодор Янчев-к, 8. Борис Галчев, 71. Антон Карачанаков, 26. Гуидо Ди Вани ( 24. Марин Петров - 60'), 45. Григор Долапчиев ( 9. Иван Ангушев - 75')