Атлетико потвърди, че Диего Коща не е скъсал сухожилие

Атлетико потвърди, че Диего Коща не е скъсал сухожилие

Въпреки това, нападателят е песимист относно участието си в реванша срещу Барселона

Нападателят на Атлетико (Мадрид) Диего Коща заяви, че той няма да може да вземе участие в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Барселона.
 
Играчът, който не е напълно здрав, беше в стартовия състав в първата среща, която завърши при равенство 1:1, но след половин час игра поиска смяна.
 
Медицинските прегледи, проведени днес, показаха, че няма скъсване на сухожилие.
 
Въпреки това, Диего Коща е песимист, че ще успее да се възстанови „навреме” за реванша на „Висенте Калдерон: „Аз не съм в състояние да играя, но съм в добро настроение.”
 

Реваншът ще се проведе на 9 април в Мадрид.  

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук