Карачанаков преподписва до дни, Марсиньо си тръгва, обяви Анатоли Нанков

Карачанаков преподписва до дни, Марсиньо си тръгва, обяви Анатоли Нанков

Относно инвеститора, който очакваме, аз нищо не мога да кажа, лаконичен бе помощникът на Стойчо Младенов

Антон Карачанаков ще подпише нов договор с ЦСКА в следващите дни. С него всичко е уточнено. Това обяви помощник-треньорът на ЦСКА Анатоли Нанков след контролата срещу Локомотив (Мездра) (5:0), проведена в северозападния град. Карата, който игра пълни 90 минути, вкара последния гол. 
 
„Новото момче Марин Петров показа, че има качества. Той е доста млад. Следим доста футболисти от Етрополе. Доволни сме и от Карачанаков. Той тренира от 10 дни и в момента наваксва. Със сигурност ще разчитаме на него за в бъдеще”, подчерта Нанков.
 
"В края на седмицата ще решим за Марин Петров (нападател на проби от школата на Христо Стоичков в Етрополе – бел.ред).”
 
„Колкото до Марсиньо, той не иска да поднови договора си и ще си тръгне”, разкри още Нанков.
 

"Има достатъчно време до 19 май. Морално право на всеки, който обича ЦСКА, е да си закупи акции. Относно инвеститора, който очакваме, аз нищо не мога да кажа. Тази информация се появи днес", лаконичен бе Нанков по най-актуалната тема за „червената” общност. 

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.

Христо Янев: Трябва ни повече контрол и търпение

Треньорът на ЦСКА Христо Янев коментира успеха с 3:0 над Берое в Стара Загора. Специалистът отличи представянето на вратаря Фьодор Лапоухов и подчерта, че „армейците“ трябва да играят с повече дисциплина.

 Лапеня след първия си гол за ЦСКА: Емоционално е, полагам много усилия

Защитникът на ЦСКА Адриан Лапеня коментира победата с 3:0 над Берое в Стара Загора. Испанецът изведе „армейците“ с капитанската лента под Аязмото и отбеляза първото си попадение с червената фланелка още в началото на двубоя.

ЦСКА разби Берое като гост (ВИДЕО)

Старозагорци изтърваха добри шансове да останат в мача

Гьоко ядосан след 0:5: Позитиви нямаше

Димо Кръстев с травма на "Колежа"