Томова на четвъртфиналите на сингъл в Хърватия

Томова на четвъртфиналите на сингъл в Хърватия

Поставената под номер 5 Томова надделя над Габриела Пантучкова (Чехия) с категоричното 6:3, 6:2

Националката на България за "Фед Къп" Виктория Томова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на червени кортове в хърватския град Шибеник с награден фонд 10 хиляди долара. Поставената под номер 5 Томова надделя над Габриела Пантучкова (Чехия) с категоричното 6:3, 6:2.

19-годишната българката си осигури 2 точки за класацията на WТА и 245 долара, а за място на полуфиналите тя ще срещне победителката от мача между Ким-Алис Грайдек (Германия) и Катарина Йокич (Сърбия).

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро

Новак разкри какво прави българинът в щаба му

Сръбската тенис звезда обясни, че Стоянов не изпълнява функциите на психолог, а работи като „треньор по ментално представяне“.

Българин влезе в щаба на Новак Джокович

Българският инвеститор, предприемач и консултант Константин Стоянов влезе в щаба на сръбския тенисист Новак Джокович.

Григор Димитров излиза отново на кортовете на Уимбълдън

Българската звезда в тениса Григор Димитров излиза тази вечер във втория си мач за сезона на Уимбълдън