Втора загуба за юношите в Стара Пазова

Родените през 1998-а национали паднаха с 1:2 от Румъния

Юношеският национален отбор на България (родени 1998) претърпя втора загуба на турнира на УЕФА в Стара Пазова. Днес българите отстъпиха с 1:2 на Румъния, като отново инкасираха два гола в заключителните минути.

Бургазлията Валентин Йосков, който играе за Черно море, откри резултата за нашите в 12-ата минута. Румънците обърнаха развоя на срещата в 76-ата и в 78-ата минута. Двете попадения вкараха момчета от Академия Георге Хаджи- Йонуц Греку и Флоринел Коман.

По-късно днес е втората среща за деня между домакините от Сърбия и Чехия.

Вчера нашите отстъпиха с 0:1 на Сърбия след добра игра и попадение отново в последната минута. Румънците пък разбиха чехите с 4:2.

Утре е почивен ден на турнира, а в неделя са последните два мача Чехия- България и очертаващият се финал Сърбия- Румъния.