Суарес: Норич се бори до последно, труден мач

Суарес: Норич се бори до последно, труден мач

"Оставаме спокойни и концентрирани, титлата е най-важна", каза нападателят

Нападателят на Ливърпул Луис Суарес каза, че победата над Норич с 3:2 никак не е дошла лесно, но е много важна, тъй като наближава края на сезона и борбата за титлата във Висшата лига става все по-ожесточена. Уругвайският национал вкара втория гол за "червените" и така вече има общо 30 попадение на сметката си. 

 

"Много сме щастливи, че взехме трите точки. Те са много важни. Играхме силно и дадох всичко от себе си, но и Норич се бори до последно. Труден мач", коментира той след края на мача пред Би Би Си. 

 

Относно факта, че вече е вкарал 30 гола в първенството той каза: "Това е важно за мен, но нищо повече. Основната цел пред целия отбор е титлата. Искаме да сме на върха, това е. Във футбола може всичко да се случи. Оставаме спокойни и концентрирани, мислим сега върху следващия мач с Челси", добави Суарес. 

 

НА ЖИВО: Бодьо/Глимт - Интер (СЪСТАВИ)

Следете срещата в Норвегия тук

Голям шок за Севиля! Наказаха треньора за цели 7 мача

Причина за санкцията станаха хаотичните сцени и разгорещена конфронтация със съдията

Президентът на Олимпик Марсилия напусна клуба

Драматичните събития в Олимпик Марсилия през последните дни достигнаха своята логична развръзка

Роби Кийн: Теренът не може да ни е оправдание

Старши треньорът на Ференцварош Роби Кийн заяви, че състоянието на терена в Разград няма да бъде фактор за представянето на неговия отбор в предстоящия сблъсък с Лудогорец от плейофите в Лига Европа

Юнайтед са категорични, че ще продадат Санчо

Манчестър Юнайтед взе окончателно решение за бъдещето на Джейдън Санчо на фона на настоящия му престои под наем в Астън Вила, информира вестник The ​​Sun

Барселона иска да задържи Рашфорд, но Юнайтед продължава да отказва отстъпки

28-годишният Маркъс Рашфорд се възползва максимално от шансовете, които му предоставя треньорът Ханзи Флик в Барселона