6. Златински Смяна за състезател влизащ в игра
7. Горанов Смяна за състезател влизащ в игра
15. Митев Смяна за състезател влизащ в игра
Драгомир Окука

Събития

90+3' Край на мача Край на мача
90+2' Жълт картон Хичо получава жълт картон
90' Николай Димитров нахлу в наказателното поле на "железничарите" и стреля, но изпраща топката в ръжете на Галев
87' Изпълнение на статично положение. Изстрелът среща червено-черната стена
84' Смяна за състезател влизащ в игра Горанов влиза
84' Смяна за състезател излизащ от игра Караджинов излиза
81' Георги Иванов овладява топката на гърди, след което стреля, но изстрелът му минава високо над напречната греда
80' Хичо центрира в наказателното поле на Локомотив, но Галев успява да улови
77' Гонзо прави несериозен опит от въздуха, с което не успява да затрудни Галев
75' Bнимание Изстрел на Дарко Тасевски, който получи топката от Йовов срещна десния страничен стълб на Галев
73' Контузия или получаване на медицинска помощ Оказва се медицинска помощ на Дарко Тасевски
72' Неточен удар на Гаджев
71' Смяна за състезател влизащ в игра Митев заменя Списич
71' Смяна за състезател излизащ от игра Шписич излиза
68' Играта на "Георги Аспарухов" се успокои
67' Пас на Балдовалиев към Атанасов, той обаче стреля твърде неточно
66' Смяна за състезател влизащ в игра Вместо него в игра Христо Златински
66' Смяна за състезател излизащ от игра Първа смяна в състава на Локомотив, Дяков напуска игра
66' Bнимание Димо Атанасов получи топката в наказателното поле на "сините", веднага се опита да стреля, но топката мина над вратта
63' Неточен удар на Николай Димитров
63' Смяна за състезател влизащ в игра А Владо Гаджев е заел неговото място
63' Смяна за състезател излизащ от игра Сърмов излиза
63' Bнимание Николай Димитров стреля от пряк свободния удар, но топката попадна право в ръцете на Галев
63' Bнимание Фаул за Левски на около 28 метра от вратата на Локо София
58' Bнимание Йовов уцели гредата направо след центриране от корнер
58' Героят за Локо (СФ) Камбуров поиска смяна след хеттрика си във вратата на Петков
57' Гол 0-3 за Локо (Сф)! Камбуров получи топката пред малкия пеналт и без проблем разстреля Петков, правейки резила на Левски пълен
57' Неточен удар на Списич след изпълнение на пряк свободен удар
56' Гонзо стреля от грницата на наказателното поле, ну ударът му е твърде неточен и топката изиза в аут
54' Баловалиев центрира в наказателното поле на Левски, но топката е изчистена от защитник в синьо
53' Bнимание Николай Димитров изпълнява наказателен удар, но топката не уцелва рамките на вратата
53' Зе Соарес е фаулиран на границата на наказателното поле на Локомотив
49' Контузия или получаване на медицинска помощ Играта е временно спряна, за да се окаже лекарска помощ на сърбина Дарко Савич
48' Жълт картон Дзаферович получава жълт картон
46' Смяна за състезател влизащ в игра Георги Христов влиза
46' Смяна за състезател излизащ от игра Лусио Вагнер излиза
46' Смяна за състезател влизащ в игра Ники Димитров влиза в игра
46' Смяна за състезател излизащ от игра Да Коща излиза
46' Начало на мача Начало на второто полувреме
45+1' Край на мача Край на първото полувреме
45' Bнимание Изстрел от пряк свободен удр на Балдовалиев и блестяща намеса на вратаря Георги Петков
43' Bнимание Зе Соарес намери Тасвски в наказателното поле на Локо София, но той не успя да нанесе добър удар и топката попадна точно в ръцете на Галев
40' Да Коща центрира в наказателното поле на гостите, Савич е фаулиран и претендира за жълт картон
37' Bнимание Атака за Левски, Тасевски стреля с глава, но ударът му е твърде неточен
36' Гол Гол за Локо София! Камбуров се откъсна от "синята" защита и удвои преднината на своя тим, като отбеляза деветия си гол от началото на сезона
35' Йовов центрира от корнер, Тасевски засича с глава, но ударът му е неточен
34' Подава не на Списич към Камбуров, той подложи крак, но не успя да уцели рамката на вратата
33' Йовов стреля от пряк свободен удар, но топката прелетя над напречната греда на гостите
31' Караджинов опитва изстрел в наказателното поле на Левски, но среща тялото на играч в синьо
27' Жълт картон Камбуров получава жълт картон
27' Жълт картон Дяков получава жълт картон
27' Центриране в наказателното поле на Левски, Камбуров скача, да играе с глава, но играч на Левски го надскача и изчиства
24' Сърмов стреля по земя от около 3-4 метра от вратата на Локо София, но не успява да затрудни противника, който води с 1:0
21' Топката е центрирана в наказателното поле на "сините", но Савич успява да избие
21' "Синята" агитка шумно подкрепя своите любимци, въпреки гола на Локо. Топовен изстрел проряза небето и навсякъде се извисяват облаци дим
19' Гол Гол за Локо София! След центриране на Атанасов, Петков не се намеси по най-подходящия начин и боксира топката, която бе изпратена от Мартин Камбуров в мрежата н "сините"
18' Bнимание Удар на Зе Соарес отдясно по диагонала, но топката попада право в ръцете на Галев
16' Bнимание Димо Атанасов центрира в наказателното поле на Левски, ударът му е неточен, но успява да заблуди вратаря Георги Петков, който в крайна сметка избива топката
15' Савич центрира в наказателното поле на Левски, където Рабех изчиства с глава
12' Bнимание При изпълнение на пряк свободен удар Христо Йовов нацели десния страничен стълб. Само късметът спаси гостите от откриване на резултата след блестящото изпълнение на Бижутера
10' Дяков се опита да намери Камбуров в границата на наказателното поле на "сините", но той не успя да си спре топката по-най-подходящия начин
6' Йовов центрира от корнер, но топката прелетя над наказателното поле на Локо София
4' Гостите демонстрират по-добра игра в началото на мача
3' Списич центрира в наказателното поле на Левски и се опитва да намери Балдовалиев и Камбуров, но "синята" защита чисти
1' Футболистите на Локомотив София играят първи с топката
1' Начало на мача Първи съдийски сигнал