Новият Ювентус не успя да вкара на Чезена

Роберто Перейра започна като титуляр, Коман влезе като резерва, а Пирло беше най-близо до гола при 0:0

Ювентус направи разочароващо 0:0 с Чезена във втория мач с Масимилиано Алегри начело.

Новият наставник пусна силен стартов състав с Пирло, Джовинко и Йоренте, а новото попълнение Роберто Перейра също започна мача.

Италианският шампион имаше надмощие през първата част и Пирло беше най-близо до гола, но нямаше кой да реализира положенията.

На почивката Алегри направи доста смени и пусна играчи като Асамоа, Маркизио и Касерес.

И това не помогна и Ювентус така и не стигна до гол, който щеше да се окаже победен, защото Чезена рядко атакуваше.

Чезена – Ювентус 0:0

Ювентус: Сторари – Сьоренсен, (81’ Буенакаса), Бонучи (45’ Огбона), Киелини (45’ Касерес), Лихщайнер (45’ Асамоа), Падоин (45’ Маркизио), Пирло (45’ Мароне), Перейра (65’ Спинацоли), Мота (45’ Пепе), Джовинко (65’ Коман), Йоренте (81’ Витале)