Балотели отново отчая, а Ливърпул се изложи срещу Хъл Сити на "Анфийлд" - 0:0 (ВИДЕО)

Марио Балотели изпусна да донесе победата на Ливърпул с последния удар в мача, вижте резултатите от Висшата лига

Ливърпул продължи със слабите си игри и направи скучно 0:0 у дома срещу Хъл Сити в 9-ия кръг на Висшата лига.

Марио Балотели отново започна като титуляр и си изкара само жълт картон през втората част, а в края вбеси публиката като с последния удар в мача от 5-6 метра би право във вратаря и пропиля шанса за победен гол.

Ливърпул отправи цели 17 удара към вратата на Хъл, но само 4 от тях бяха в очертанията, а „тигрите” нямат загуба вече в три поредни гостувания.

Деян Ловрен беше близо до ранен гол с глава, но Елмохамади изби с глава от голлинията. После вратарят Якупович изби удар от малък ъгъл на Балотели. Третият страж на Хъл получи рядък шанс заради контузиите на Алан Макгрегър и Стив Харпър и се справи добре.

Адам Лалана поиска дузпа, но претенциите бяха подминати, а Хъл постепенно погледна и към вратата на Ливърпул. Миноле спаси удар на Ливърмор, а воле на Хъдълстон се отби от Шкъртел и мина опасно близо до вратата.

След почивката домакините доминираха, но Брейди попречи на Балотели да вкара първия си гол с червения екип във Висшата лига с акробатично изчистване.

Трето искане на домакините за дузпа остана глас в пустиня, а в последната минута Коутиньо центрира добре за Балотели и Супер Марио би право във вратаря – 0:0.