Монако прегази последния във Франция (ВИДЕО)

"Монегаските" стигнаха до класика срещу Ланс, Бербатов влезе в игра в 76-ата минута за своя тим

Монако стигна без проблеми до класическа победа с 3:0 при гостуването си на последния в Лига 1 Ланс. Димитър Бербатов не започна като титуляр, но се появи в игра на терена в 76-ата минута.

„Монегаските” бяха по-офанзивният отбор и логично стигнаха до откриващо попадение в 36-ата минута. Караско напредна през централната зона топката бе ударена от бранител, но се върна в  в белгиеца, който останал сам срещу вратаря на домакините не сгреши и прати кълбото в  мрежата.

Минута преди края на първото полувреме голмайсторът Караско с прецизен пас матира отбраната на Ланс и изведе Мартиал на отлична позиция, от която нападателят бе точен, пускайки топката между краката на вратаря за 2:0.

Крайният резултат бе оформен в 72-ата минута, когато Мартиал напредна отляво, центрира в полето на домакините и след недобро изчистване на защитник Бернардо Силва се възползва от грешката, правейки резултата класически.

Димитър Бербатов се появи в игра в 76-ата минута, но не успя да помогне на своя тим да стигне до по-изразителна победа.

Така „монегаските” заемат третата позиция с 62 точки, на шест от лидера ПСЖ, докато Ланс се намира на дъното на таблицата със скромния актив от 26 точки и илюзорни шансове за оцеляване в Лига 1.