„Червен” вихър отнесе Вихрен на „Армията” (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА дебютира с новите екипи с разгром

ЦСКА разгроми Вихрен Сандански с 5:1  приятелки мач, който се игра на „Българска армия”.

Двубоят бе първи за „червените” с новите екипи, които бяха показани в петък на специална пресконференция.

Момчетата на Христо Янев започнаха вихрено мача и вкараха 4 безответни попадения още до 21-ата минута, с което на практика предрешиха крайния победител. Столичани буквално се разписваха по график – през 5 минути.

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Началото на головата фиеста даде Александър Александров, който в 5-ата минута бе намерен отлично в полето от Преслав Йорданов, финтира бранител на Вихрен, след което от малък ъгъл вкара за 1:0. В 10-ата минута Йордан Йорданов удвои преднината на домакините, след като се разписа с глава, засичайки центриране от корнер. След четвърт час игра резултатът стана класически, а името си сред голмайсторите записа Преслав Йорданов, който бе точен след страхотен удар извън полето.

В 21-ата минута Грънчов проби по десния фланг, след което намери в полето непокрития Маламов, за когото не беше проблем да вкара за 4:0.

Напълно очаквано, в следващите минутки последва отпускане в състава на домакините и в края на първата част Вихрен върна един гол. Ангел Грънчов събори в полето Пехливанов и главният съдия посочи бялата точка. Зад топката застана Ласков, който бе точен – 4:1. При този резултат завърши и първата част.

В началото на втората част ЦСКА вкара пети гол. Резервата Момчил Цветана бе изведен отлично и успя да прехвърли вратаря на съперника. Това се случи в 52-ата минута, а малко след това отново „Малкия шивач” бе близо до гол, но този път не успя. В крайна сметка попадението на Цветанов се оказа последно в срещата и „червените” се поздравиха с изразителна победа.

5:1 Момчил Цветанов (52')

Стартов състав на ЦСКА: ЦСКА: 12. Стоян Колев, 4. Божидар Чорбаджийски, 6. Александър Бранеков, 17. Милен Кикарин, 25. Ангел Грънчов, 8. Борис Галчев, 13. Йордан Йорданов, 10. Александър Александров, 14. Самир Аясс, 20. Станислав Маламов, 9. Преслав Йорданов.