2. - Испания
  3. Виляреал с първа победа този сезон (видео)

Виляреал с първа победа този сезон (видео)

Жълтата подводница надигра Майорка с 2:0

Виляреал постигна първата си победа през новия сезон, след като надигра Майорка с 2:0 късно снощи.

„Жълтата подводница” изстреля две торпеда във всяко едно от полувремената. Джузепе Роси откри резултата на „Ел Мадригал” в 8-ата минута, след като бе изведен в наказателното поле и с удар между краката вратаря Дуду Ауате прати топката в мрежата.

Майорка не успя да материализира своите голови възможности и Нилмар добави втори гол за Виляреал в 52-ата минута, след като получи пас от Борха Валеро през центъра на отбраната, финтира Ауате и с едно докосване търколи кълбото зад голлинията.

Преди този мач Виляреал бе спечелил само една точка от възможни девет, като не успя да отбележи в три от последните си четири мача, включително загубата от Байерн Мюнхен в Шампионската лига.