Четвърта поредна загуба за Добруджа

Агитката поиска оставката на ръководството на клуба

Добруджа записа четвърта поредна загуба, след като днес отстъпи с 0:1 пред Локомотив (Горна Оряховица), предаде радио "Добруджа". Както и предишното домакинство срещу Поморие, и днешният мач не предложи особени интересни моменти за зрителите. През първата част единственият удар отправен към една от двете врати бе на Райнов от Локомотив, но топката мина над вратата на Добруджа. Пет минути след подновяването на игра Байдаков получи хубав пас и останал сам срещу вратаря на домакините стреля в тялото му. В 57-та минута железничарите стигнаха до попадение, което обаче бе отменено заради засада. Все пак в 65-та минута след центриране от корнер, топката попадна у Байдаков и той от три метра вкара с глава за 0:1. Добруджанци опитаха да върнат попадението, но силите им стигнаха само до два удара с глава – на Копаранов и Димов, които не затрудниха вратаря Колев. Наставникът на „жълто-зелените” Димчо Ненов дори пусна в игра и 17-годишния нападател Дяко Дяков, но за двайсетте минути на терена младокът успя да играе с топката не повече от 2-3 пъти. В 82-та минута Байдаков можеше да се разпише още веднъж, но ударът му от границата на пеналта срещна напречната греда. Така добруджанци загубиха в четвърти пореден мач и останаха на 13-та позиция във временното класиране. Недоволни от този факт, след края на срещата агитката на Добруджа поиска оставката на ръководството на клуба.

Радо Боянов и Стефан Славов поемат Добруджа?

В понеделник предстои среща на двамата с президента на клуба Валентин Василев

Лудогорец може да няма съперник за Суперкупата (ВИДЕО)

Появи се надежда за Литекс-ЦСКА за участие в евротурнирите при евентуално класиране

Нефтохимик се спаси

Нефтохимик победи Банско с 2:0 у дома, а Спартак направи 0:0 у дома с лидера Дунав