Хазуров с цял мач и жълт картон при равенство на Бней Сахнин

Георги Христов влезе като резерва при равенство на Ашдод

Българският нападател Костадин Хазуров игра цял мач при равенството 1:1 на Бней Сахнин като гост на третия в класирането Бней Йехуда в мач от осмия кръг на израелското футболно първенство.

Хазуров беше един от най-активните в атака за гостите, но не успя да се разпише. Той получи жълт картон. Охад Кадуси изведе Бней Сахнин напред след самостоятелна акция в края на първото полувреме, но Ненад Маринкович изравни в 57-ата минута.

Бней Сахнин записа четвърти пореден в мач без загуба и с 12 точки заема шестото място в класирането. Лидер е Апоел Тел Авив със 17 точки, пред Макаби Тел Авив с 16 точки и мач по-малко и Бней Йехуда с 14 точки.

Друг български нападател Георги Христов влезе като резерва при равенството 2:2 на СК Ашдод като гост на Апоел Акре.

Христов замени Исраел Рош в 72-ата минута, а четири минути по-късно конгоанският защитник Пати Ленкебе оформи крайното 2:2. Ашдод е осми с 11 точки.

Десподов след титлата: Не съм виждал такава подкрепа