Кой е основен конкурент на Лудогорец за титлата?

28 ноември 2011 16:53 Добромир Бонев

Генов: Такова съдийство не бях виждал, Тасков викаше на техен играч „айде, айде, играй” (аудио+видео)

Слушай:

Старши треньорът на Черно море – Стефан Генов, остана бесен от съдийството при равенството 1:1 с тима на Славия, предаде репортер на Novsport.com. Реферът Таско Тасков показа два червени картона на играчи на „моряците” и даде съмнителна дузпа срещу Николай Божов, с която бе оформено и крайното 1:1.

„Такова съдийство не бях виждал скоро, съжалявам, че съм толкова афектиран. Ще подадем жалба, случвало се е преди, не може съдията да казва „айде, айде, играй” на играч от Славия. Нищо не можем да направим, знаете поговорката „битият си е бит, ситият си е сит”, започна разгневен пресконференцията си Генов след края на двубоя.

Специалистът определи представянето на неговите възпитаници през полусезона като „задоволително”: „Задоволително представяне през полусезона, можеше да е и по-добре. Изпуснахме точки срещу по-леки съперници. В много мачове, когато бяхме гости ни провалиха съдиите, представям си какво ще е през втория полусезон. Пак ще го кажа, най-важният фактор в първенството ни си остава съдийството”.

„За Паломино не мога да кажа дали ще остане при нас и през пролетта, има оферти към него, но засега е само това”, завърши Стефан Генов.