ЦСКА помете Германея с 10:0, Хазуров направи два хеттрика (ВИДЕО+СНИМКИ)

Коце Хазуров наниза шест гола, Николай Цветков вкара другите четири

ЦСКА няма спирка! Костадин Хазуров вкара шест гола, а Николай Цветков добави още четири при разгромния успех с 10:0 при символичното гостуване на Германея (Сапарева баня) на „Българска армия” от 29-ия кръг на Югозападната „В” група. Двубоят бе свирен от младата съдийка Християна Гутева.

В седмата минута Хазуров засече центриране от корнер с глава и откри резултата. В 11-ата Хазуров спечели спорна дузпа и сам я реализира – 2:0. Още преди да е изтекъл половин час игра Хазуров отклони с пета удар на Витанов и оформи хеттрик.

Гол на Момчил Цветанов беше отменен, а Николай Цветков покачи на 4:0 с изстрел извън наказателното поле в 34-ата минута. Още преди почивката Демона вкара от фаул, а Хазуров направи 6:0 с четвъртия си гол.

В началните секунди на втората част Хазуров нацели греда и направи голям пропуск.

Седмият гол дойде след час игра, когато Николай Цветков се разписа, а в следващата минута Хазуров направи 8:0.

Демона се възползва от изчистена топка и вкара девети гол, свой четвърти, почти от централната линия, а в края Хазуров оформи двуцифреното 10:0 с шестия си гол в мача.

След 27-ата си поредна победа в третия ешелон ЦСКА има пълен актив от 81 точки на върха с голова разлика 126:7.

Германея (Сапарева баня) – ЦСКА 0:10

0:1 Хазуров ‘7
0:2 Хазуров ’11 /дузпа/
0:3 Хазуров ‘29
0:4 Цветков ‘34
0:5 Цветков ‘41
0:6 Хазуров ‘42
0:7 Цветков ‘60