Локо (Сф) отнесе Пирин с 5:0 в първата контрола (+СНИМКИ)

Дошлият от Монтана Даниел Гаджев не изневери на себе си и си изкара червен картон в 75-ата минута

Локомотив (Сф) победи с 5:0 третодивизионния Пирин (Благоевград) в първата си контрола от лятната подготовка, предаде репортер на Novsport.com. Проверката беше първа и за „орлетата”, които едва от два дни водят подготовка. Срещата се игра на стадион „Искър” в Самоков.

Треньорът на столичните „железничари” Антон Велков изпробва тримата дошли на проби от ЦСКА - Борис Илиев, Браян Стоянов и Владимир Иванов. Заради оплаквания от контузии не играха Дафчев, Борносузов, Стоев, Телкийски, Велков и Гаров. Пристигналият на проби в Локомотив косовски нападател Генч Исени също не взе участие в тази среща. Те ще се включат в следващата контрола, която е в петък от 18.00 часа отново на стадиона в Самоков срещу новия член на „А” група  Пирин (ГД).

Днешната контрола срещу Пирин не предвещаваше такъв резултат. Локомотив (Сф) поведе в резултата в 45-ата минута с гол на привлечения през зимата от Банско Павел Петков, който се възползва от колективна грешка в отбраната на благоевградчани. Преди това Антонио Хаджииванов и Мартин Иванов от състава на „орлетата” отправиха опасни удари към вратата на столичния тим.

През втората част „железничарите” вкараха четири безответни гола за разгромната победа. Два гола отбеляза Александър Манолов, а по веднъж се разписаха Иво Иванов и Димитър Илиев. През втората част Пирин игра предимно с юноши, като най-опитният на терена беше 20-годишният Георги Ризов.

Локомотив (Сф) завърши срещата с човек по-малко. В 75-ата минута привлеченият от Монтана Даниел Гаджев си позволи реплика към главния съдия Александър Костадинов, който му показа втори жълт и съответно червен картон.

Вратарят на Локомотив (София) ще пренощува в разградската болница (ВИДЕО)

Александър Любенов бе изнесен на носилка от терена по време на мача с Лудогорец

Дончич: Тренирахме едно, а на мача се получи обратното

Треньорът на Локо (София) се оправда с многото кадрови проблеми

Първо в NS: Балъков фаворит за Локо София

Треньорската рокада все по-вероятна в "Надежда"

Локо София взе бивш таран на Сент Етиен

Маи идва в "Надежда" като свободен агент

Дончич се закани на Левски след отпадането за Купата

Треньорът на Локо (София) се надява тимът му да изненада "сините"

Спартак (Варна) шокира Локо (София) след дузпи и е първият 1/4-финалист за Купата (ВИДЕО)