Локо (Русе) записа първа победа като гост

"Железничарите" се поздравиха след 3:1 над Суворово

Локомотив (Русе) победи без проблеми Суворово в неделния мач от IX-ия кръг на Североизточната трета лига. „Железничарите“ доминираха през целия двубой и закономерно стигнаха до крайния успех.

Още във втората минута домакините от Суворово откриха резултата при изпълнение на фал. Надмощието на русенци, обаче, даде резултат в последната минута на първата част. Тогава, Мартин Иванов се разписа майсторски директно от пряк свободен удар за 1:1.

През второто полувреме „железничарите“ продължиха да търсят настойчиво победата и в крайна сметка усилията им се увенчаха с успех. Опитният халф Живко Парашкевов даде аванс на „червено-черните“ в 75 мин., когато засече центриране и прати топката в мрежата на суворовци за 1:2.

В даденото от съдията продължение Динко Станчев подпечата победата за Локо (Русе), вкарвайки трети гол при скоростна контраатака.

В следващия кръг русенските „железничари“ приемат един от лидерите в класирането – Черноморец (Балчик). Двубоят е идната неделя, 16 октомври, от 16:00 ч.

Съставът на Локо (Русе) срещу Суворово: Християн Дянков, Джан Али, Атила Юмер, Борислав Джарнавлиев. Мартин Иванов, Огнян Брайнов, Живко Парашкевов, Борислав Караиванов, Мартин Рачев, Динко Станчев, Радомир Хараланов.